MENU
Jesteś tutaj: Branża funeralna Współczesne pomniki i nagrobki

Współczesne pomniki i nagrobki

14:59, dnia 26 maj 2022r.
Kategoria:Branża funeralna
363
0

Nagrobki nowoczesne Miecznikowscy.plJesteśmy otwarci na nowe pomysły, technologie i działania. Każdy etap realizacji naszych projektów jest szansą na znalezienie innowacyjnych rozwiązań. Staramy się podążać za wszystkimi aktualnymi trendami w dziedzinie nagrobków. Nasze produkty cechuje klasyczna elegancja i nowoczesna forma, a także najwyższa jakość. Nowoczesne nagrobki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem, trwałością i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne.

W naszej kolekcji można znaleźć wyjątkowe, nowoczesne nagrobki podwójne, nagrobki pojedyncze oraz nagrobki urnowe. Wszystkie wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem, oszczędnością formy i wysoką estetyką. Modele podwójne są doskonale dopasowane do otoczenia i dopracowane pod każdym względem. Są łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają szczególnej pielęgnacji.

Granit jest najczęstszym materiałem wykorzystywanym do produkcji nowoczesnych nagrobków podwójnych. Nagrobki te są zazwyczaj kupowane przez małżeństwa lub pary i są wyrazem tego, że miłość nigdy się nie rozdzieli. Podwójne nagrobki cmentarne są większe niż standardowe nagrobki, a mniejsze niż grobowce. Podwójny nagrobek to nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Wybór rodzaju nowoczesnego nagrobka, pojedynczego lub podwójnego (rodzinnego) może być trudny, dlatego oferujemy porady i informacje na temat każdego modelu.

Nasi klienci są jednak bardziej zainteresowani opcją pojedynczego nowoczesnego nagrobka. Pomniki te charakteryzują się ponadczasową elegancją. Choć są proste, zachwycają oryginalnym wzornictwem i dbałością o szczegóły. Tworzymy projekty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Doskonałe rezultaty osiąga się, gdy dobrze zaplanowany i zrealizowany plan łączy się z rzetelną realizacją. W naszym zakładzie kamieniarskim powstają zarówno pomniki i nagrobki nowoczesne, jak i w stylu standardowym. Możesz wybrać jeden z naszych gotowych wzorów lub stworzyć nagrobek na miarę Twoich potrzeb.

Nowoczesny nagrobek można opisać w trzech słowach: design, wygoda, trwałość.

Nowoczesne nagrobki urnowe

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie pochówkiem bliskich w urnie. Ze względu na wymiary urn, mogą one mieć różną wielkość w zależności od grobu. Nagrobki są wykonywane indywidualnie, a kształt każdego z nich zależy od tego, ile napisów chce się zmieścić na danej przestrzeni. Aby nagrobek był dokładnie taki, jak chcesz, pomagamy w wyborze kształtu i przedstawiamy wizualizację.

Nagrobki urnowe są zazwyczaj bardzo małe. Istnieje wiele rodzajów nagrobków. Istnieje wiele opcji nagrobków, od prostych płyt, które wyglądają minimalistycznie, po wyszukane rzeźby. Mimo niewielkiej objętości mogą one tworzyć dzieła sztuki.

Wanny wolnostojące 13:58, dnia 23 maj 2022r.
Dziecko w postępowaniu rozwodowym 16:00, dnia 29 lipiec 2022r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*