MENU
Jesteś tutaj: Medycyna estetyczna kriolipoliza - Spełnij swoje marzenia o slimbody

kriolipoliza - Spełnij swoje marzenia o slimbody

11:55, dnia 22 listopad 2022r.
90
0

Czy zdarzyło Ci się szybko schudnąć, a potem szybciej przybrać na wadze? Osoby, które szybko się odchudzają, ulegają efektowi jo-jo. Laser Studio preferuje bardziej racjonalne podejście. Nie jesteśmy przeciwni ograniczaniu kalorii. Jest to możliwe tylko w określonych okolicznościach. Zawsze podkreślamy, że nigdy nie należy jeść z głową. Racjonalne odżywianie jest zawsze najlepszym podejściem. Kilka drobnych zmian w Twoim menu może czasem przynieść lepsze rezultaty niż ścisła dieta. Jeśli już mówimy o kosmetykach... Choć zmiana nawyków żywieniowych w większości przypadków może zaowocować utratą wagi, nie zawsze jest to możliwe, aby mieć zdrową skórę. Klienci często lamentują, że choć ich waga jest zadowalająca, to obwody już nie. Co można zrobić? Laser Studio może pomóc! Kriolipoliza szczecin działa!!!

kriolipoliza brzmi niebezpiecznie. Czy taki jest ten zabieg ? 

Co to jest kriolipoliza? Jest to po prostu kontrolowane schłodzenie tkanek tłuszczowych. Zabieg powoduje zamrożenie trójglicerydów i rozpoczyna proces lipolizy (czyli rozpadu tłuszczu. W organizmie tworzy się również stan zapalny, aby usunąć uszkodzone komórki. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji, a efekty widoczne są niemal natychmiast. Obszary ciała, które zostały poddane kriolipolizie zostaną zmniejszone i wymodelowane.

Na czym więc polega "magia" kriolipoliza?

Wielu klientów martwi się, że będzie ich więcej niż komórek tłuszczowych. W tym przypadku zawsze zapewniamy klientów mówiąc, że lipidy znajdujące się w adipocytach różnią się od innych komórek, ponieważ krystalizują się w wyższej temperaturze. Tylko komórki tłuszczowe są dotknięte, a wszystkie inne komórki pozostają nienaruszone. Obszar może być uwolniony od nawet 30% komórek tłuszczowych nawet po wstępnym zabiegu. Jest to bardzo dużo. Kriolipoliza ma bardzo wysoką skuteczność, zwłaszcza w porównaniu z innymi zabiegami wyszczuplającymi czy modelującymi sylwetkę. Zabieg kriolipolizy można powtarzać kilka razy w miesiącu, aby zmaksymalizować efekty.

Czy kriolipoliza jest wykonywana przy pomocy maszyny?

Choć nie zaprzeczamy, że masaże modelujące i wyszczuplające są uzasadnione, wiemy też, że nie będą trwałe. Laser Studio do kriolipolizy wykorzystuje urządzenie medyczne - Cocoon Medical CoolTech. Posiada ono wszystkie wymagane certyfikaty i daje efekty porównywalne z liposukcją chirurgiczną. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na to, co najlepsze, dlatego dbamy o to, aby mieć bezpieczny, skuteczny i najnowocześniejszy sprzęt. Sprzęt Cocoon Medical posiada specjalny aplikator, który podczas zabiegu (ok. 70 min) nie tylko zamraża, ale również zasysa skórę w odpowiedniej temperaturze (nawet do -8degC). Dlaczego? Dzięki temu zmniejsza się przepływ krwi i zwiększa skuteczność zabiegu. Poddając się kriolipolizie można też zapomnieć o efekcie jo-jo. Komórki tłuszczowe zostają trwale usunięte i nie można ich zregenerować (nawet jeśli się przytyje).

Co jeśli przybiorę na wadze? Kriolipoliza zapewnia szczupłą sylwetkę na całe życie ? 

Jest to jedno z naszych najczęściej zadawanych pytań. Po kriolipolizie nie występuje efekt jo-jo. Komórki tłuszczowe, które zostały usunięte z organizmu nie zostaną odbudowane. Ważne jest, aby pamiętać, że liczy się obszar zabiegowy. Możesz zauważyć komórki tłuszczowe, jeśli nagle zjesz więcej niż wynosi Twoje dzienne spożycie kalorii i przytyjesz kilka kilogramów. Jednak nie stanie się to w obszarze, w którym odbyła się kriolipoliza. Komórki te trafią do innych części Twojego ciała. Jeśli chcesz osiągnąć szczuplejszą sylwetkę, kluczowa będzie zbilansowana dieta i aktywny tryb życia.

Kosze prezentowe na świeta 14:16, dnia 10 październik 2022r.
Fascynująca historia cateringu 14:26, dnia 30 listopad 2022r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*